Blog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

Stmívání

Twilight dabing CZ!!!

26. června 2009 v 10:01 | Ades→♥Twilight
Hrozný!!Prostě je to hrozný!!

10 faktů o Stmívání

19. června 2009 v 14:36 | Ades→♥Twilight
1) Meyerová, podobně jako Bella, vyrůstala ve městě Phoenix v Arizoně.

2)
Autorka ságy byla, podobně jako Bella, ve Phoenixu nezajímavá pro kluky. Ti si ji začali všímat, až když se dostala na vysokou.

3)
Nápad napsat o Belle a Edwardovi knihu se zrodil ve snu, který Meyerová zažila přesně 2. června 2003.

4) Tisíce kluků, dokonce i mužů, se ucházeli o roli Edwarda, fanoušci dokonce bojovaly za to, aby si hlavní roli zahrál Tom Welling ze seriálu Smallvile.

5) Robert Pattison, který nakonec casting vyhrál, je začínající rockovou hvězdou - pár z jeho skladeb se nachází i na soundtracku k filmu Twilight.

6)
Meyerová původně pomenovala první knihu jako "Twilight" až poté, co se většina děje odehrávala ve věčně uplakaném městečku Forks.

7)
Autorka zveřejnila na svých oficiálních stránkách seznam interpretů, jejichž poslouchala během psaní série. Objevují se na něm taková jména jako Radiohead, Coldplay, Linkin Park, Dido či Billy Joel.

8)
Asi stovka oddaných fanoušků navštěvuje denně městečko Forks, kde restaurace "Sully's Drive-In" nabízí Bella Burger, ke kterému obdrží každý zákazník umělé upíři zuby. Milé.

9) Meyerová začala psát i doprovodnou knihu k Twilight z Edwardovho pohledu, no zradil ji blízký zdroj, který zveřejnil část z napsaných materiálů na internetu! Autorka ságy přinejmenším dočasně přestala pracovat na tomto díle a všechny vytvořené kapitoly umístila na svůj web.

10)
Kristen Stewart měla během natáčení filmu jen 17. A jak říká, její nejoblíbenější scénou je polibek s Edwardem Cullenem!

HaHa=)

12. června 2009 v 15:26 | Ades→♥Twilight

Twilight premiéra v Paříži

9. června 2009 v 13:23 | Ades→♥Twilight

STMÍVÁNÍ ONLINE

8. června 2009 v 18:22 | Ades→♥Twilight

Můžete se podíwat na Stmívání.Je to téměř jediné místo,kde to jde.Má to teda dost blbou kwalitu,ae to se dá s welkou snahou přežít.Samozřejmě s čj titulky=)

Průvodce filmem v češtině

8. června 2009 v 18:19 | Ades→♥Twilight
3.6.2009 vyšla kniha, která vás absolutně provede filmem Stmívání :)
Autorem je Mark Cotta Vaz, od kterého mám mimochodem knihu o filmu Eragon.

Světový bestseler a mezinárodní fenomén stvořený americkou spisovatelkou Stephenie Meyerovou je nyní rovněž úspěšným filmem!
V tomto průvodci najdete spoustu barevných fotografií, zajímavostí z natáčení filmu Stmívání, tajemství skrytá za nejdramatičtějšími scénami a exkluzivní rozhovory. Nahlédněte spolu s režisérkou a producenty do zákulisí a poznejte důvěrně atmosféru, v níž vzniká nový film.

http://www.egmont.cz/pictures/big/388Stmivani_filmovy%20pribeh.jpg
 
 

Reklama