Blog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

Kristen-others

School photo→Kristen??

7. června 2009 v 19:09 | Ades→♥Twilight
image
Žhe by to vážně byla ona??Je to možný...

!CWZ!

Jak Kristen spadla cena=)

5. června 2009 v 7:18 | Ades→♥Twilight
Image and video hosting by TinyPic

Photobucket

Kristen Stewart

3. června 2009 v 16:13 | Ades=)

Upravit základní údaje Povolání: Herečka, zpěvačka
Věk: 19
Datum narození: 9. 04. 1990
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Beran
Výška: 168 cm

Kristen--trapásek=)

2. června 2009 v 20:01 | Ades=)
Chudinka Kristen...XDXD,no já jsem asi tak stejně šikovná.Aspon není jako wšechny celebs,který musejí být dokonalí.Fandíme ti=)


:)↓↓↓

Kristen: "Ok, díky. Tohle je opravdu úžasné. Cítím to tak, že by Stephenie měla přijít a převzít si všechny naše ceny. Ona je tou mistrovskou myslí, která za tím vším stojí, je úžasná a za všechno jí děkujeme. A fanoušci jsou samozřejmě základní hnací silou. A všem hercům, kteří tam se mnou hráli, protože to s nimi bylo lehčí a jen někdy najdete něco takového a všem vám děkuju za to, že tohle děláteee (pomalu začíná padat popcor, kristen se ho snaží chytit, pohazuje s ním a nakonec spadne, pak se smíchem doběhne ke stolku) A za to vám všem děkuju, bylo to úžasné. Takže jsem byla tak trapná, jak jste si mysleli že asi budu. Ahoj."

 
 

Reklama