Blog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

Kristen--trapásek=)

2. června 2009 v 20:01 | Ades=) |  Kristen-others
Chudinka Kristen...XDXD,no já jsem asi tak stejně šikovná.Aspon není jako wšechny celebs,který musejí být dokonalí.Fandíme ti=)


:)↓↓↓

Kristen: "Ok, díky. Tohle je opravdu úžasné. Cítím to tak, že by Stephenie měla přijít a převzít si všechny naše ceny. Ona je tou mistrovskou myslí, která za tím vším stojí, je úžasná a za všechno jí děkujeme. A fanoušci jsou samozřejmě základní hnací silou. A všem hercům, kteří tam se mnou hráli, protože to s nimi bylo lehčí a jen někdy najdete něco takového a všem vám děkuju za to, že tohle děláteee (pomalu začíná padat popcor, kristen se ho snaží chytit, pohazuje s ním a nakonec spadne, pak se smíchem doběhne ke stolku) A za to vám všem děkuju, bylo to úžasné. Takže jsem byla tak trapná, jak jste si mysleli že asi budu. Ahoj."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama